صفحه ها
دسته
وبلاگ من در بلاگفا
عکس من
وبلاگهاي دوستان
ورودي هاي پنجره اميد
معرفي وب سايت هاي پرطرفدار
سايتهاي دوستان
لينك هاي دسترسي سريع
مطالب من در ثبت مطالب روزانه
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 844913
تعداد نوشته ها : 1492
تعداد نظرات : 396
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي

محمدرضا ابراهیمی نیا بازیکن پست ۳ و ۴ تیم بسکتبال بیم گفت : به نظر من امسال به تیمی آمدم که همه مهره هایی که یک بازیکن جوان برای کسب تجربه نیاز دارد در آن جمع اند.

وی در ادامه گفت : خیلی خوشحالم که در تیمی هستم که مدیریتی قوی همچون آقای سعیدیان دارد و بازیکنان بزرگی همچون پویا تاجیک ، ایمان زندی و موسی نبی پور در آن بازی می کنند.

از روزی که وارد تیم شدم تا الان حدودا ۴ ماه میگذرد که در این مدت به نظرم تمریناتمان در سطحی عالی بوده و بچه ها هم با تمام وجود همیشه در تمرینات حضور داشتند.

بازیکن سابق تیم ملی جوانان ایران اظهار داشت : تیم ما تا الان کمی با بدشانسی مواجه شده و انشاءالله نیم فصل دوم از این بدشانسی ها نخواهیم داشت و با قدرت ناکامی های گذشته را جبران خواهیم کرد.

بازیکن تیم ملی ب ایران در مورد بازی فردای تیمش مقابل آرارات گفت : تیم آرارات تیم هماهنگ و منسجمی است و در زمین خود بسیار قوی ظاهر می شود. به نظر من باید از همان ابتدا بچه ها نبض بازی را در دست بگیرند و بتوانیم این بازی را با موفقیت پشت سر بگذاریم و به استقبال بازی با مهرام برویم.

از هواداران خونگرم بیم هم صمیمانه درخواست دارم که همانند بازی های قبل با تشویق های خود ، جو مناسب و خوبی را برای پیروزی بر مهرام فراهم کنند.


X